Bratislavský fotopark 2010

Chceli by sme vás pozvať na parkovú výstavu fotografií s názvom Fotopark 2010. Môžete tam stretnúť aj mňa a veľmi rad vám zodpoviem vaše otázky ohľadne nášho portálu a street fotografie vo všeobecnosti. Ak máte zaujímavé tipy na článok alebo vám niečo na našom webe chýba, radi s vami o tom podiskutujeme. Vaše názory sú pre nás dôležité a prispievajú k tomu, aby náš portál bol pre vás - našich čitateľov ešte zaujímavejší.

Tešíme sa aj na ukážky vašej street foto tvorby.

Text organizátora:

Tento rok sa už po štvrtý krát stretnú fanúšikovia fotografie v jej najširšom ponímaní v spoločnej nevšednej prezentácii svojej tvorby. Počas akcie, s názvom FOTOPARK, vyzdobia park na Tyršovom nábreží v Bratislave siete ovešané fotografiami od najrôznejších autorov zo Slovenska ale aj okolitých krajín.

V prípade, že vaše fotografie naberajú obrátky konceptuálnej tvorby, neváhajte sa prihlásiť so svojimi fotografiami na prehliadku portfólia ľuďmi z kruhov umeleckej fotografie.


Novinkou na tohtoročnom Fotoparku bude vyhlásenie výsledkov slovenskej premiéry fotofestivalu 24:BA. Mnohí jeho účastníci ich určite netrpezlivo očakávajú. Víťazné fotografie budú vystavené na čestnej sieti. Organizátori veria, že po vyhlásení výsledkov sa rozpúta živá diskusia k fotografiam, ktoré sa dostali do užšieho výberu ako aj k možnostiam poňatia témy v budúcoročnom 24:BA. Novinkou tohto ročníka Fotoparku bude voľná moderovaná diskusia či skôr freestylový seminár na tému Ako svoju tvorbu prezentovať alebo "Učešme si fotografie a dajme im dušu". Veľmi rozsiahlú tému budú organizátori smerovať hlavne na nekonceptuálne ponímanie fotografie amatérskymi fotografmi.

 

Viac informácií na www.fotopark.sk

Share
comments